Каталог продукції

Каталог продукції

Тактичний ремінь

Двохскладовий ремін. М’яка подушка + зовнішня жорстка частина з системою Molle. Карабін кобра. Виготовляється в трьох варіантах кольорів: чорнийcoyote або multicam.

Можливі варіанти розмірів S, M, L, XL. Також можливі виготовлення з індивідуальними  варіантами розмірів

Рюкзак каркасний на 120 л.

Рюкзак з каркасом на 120 літрів Multicam (мультикам) з поясом переносу навантаження на стегна.

Модульна система яка включає в себе каркас, плечові лямки, пояс розподільний, основа рюкзака.

На каркасі закріплюються лямки та пояс. До каркаса  приєднується основа рюкзака.

Каталог продукції
Плитоноска, бронежилет, захисний жилет Udefense

Плитоноска ГВ

Плитоноска, тактичний захисний жилет UD “мультикам” Plato carrier MVS (Modular Vest System) – модульна система для засобів індивідуального броньового захисту. Система дозволяє, змінюючи конфігурацію складових частин, підбирати найбільш оптимальний варіант для виконання конкретних завдань та розміщення певних засобів СІБЗ.

Система складається з переднього та заднього модуля, плечових демпферних накладок та бічних елементів, у вигляді полегшених (скелетних) камербандів. Залежно від завдань та типу бронеелементів може бути використаний будь-який тип. Напівкорсет рекомендується для тривалого носіння з важкими бронеелементами загальною вагою від 6 до 12 кг. Завдяки конструкції корсет частково знімає навантаження з плечей та спини, розподіляючи вагу по торсу користувача.

Полегшений (скелетний) камербанд рекомендований для підвищення мобільності користувача. Всі елементи системи оснащені панелями PALS/M.O.L.L.E, що дозволяє користувачу розмістити додаткове спорядження на них. Передній та задній елементи виконані під стандартний розмір плит 25*30 см.

Матеріал: Cordura 1000D
Лента: Поліамідна (нейлонова)
Липучка (Велкро): Alfatex, Coats
Паттерн: Піксель мм-14

Каталог продукції
admin

Рюкзак медичний койот.

Рюкзак медичний койот (coyote). Рюкзак виконаний з цупкого матеріалу Cordura. На передній панелі з зовнішьої сторони  дві кішені, маленька зверху з велкро панеллю для патчів

перейти >>
Ремінь тактичний UD black
admin

Ремінь тактичний UD black

Ремінь тактичний UD black – двохскладовий ремінь. Основна частина м’яка подушка шириною 5 см з зовнішньою частиною велкро вдягається в штани і виконує функцію утримання

перейти >>